Hakkımızda

        2014 yılı bir kış gününde Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği’nden mezun olan Adil ÖZÇAYCI tarafından, 10 yıllık tecrübeyle 2024 yılında EDAŞ ELEKTRİK temelleri atılmıştır.

        Firmanın ana faaliyet konusu mühendislik danışmanlık hizmetleri ve e-ticaret üzerine yoğunlaşmıştır.

Kurucu mühendis Adil ÖZÇAYCI, 10 yıllık süre zarfında Bursa, İstanbul, Ordu, Yozgat illerinde birden çok firmada ve birden çok projede bulunmuştur. Kurucumuz, Bursa’nın güzide fabrikalarına enerji danışmanlığı verilen firmada başlayan kariyer serüvenine, Ordu ilinde Mikro Hidroelektrik Santrali yaparak devam etmiştir. Bunun yanında ,Elektriksel iletkenlik biriminin isim babası Ernst Werner von Siemens‘in kurmuş olduğu firmada üretkenlik, kurumsal ekip ruhu ve kültürü edinmiş; akabinde Yozgat Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü‘nde çalışmıştır. Bunun yanında Arçelik firmasında geçici süre IT alanında çalışmış ve bu süreçte gelecekte sunulacak teknolojileri ilk kez deneyimleme imkanı yakalamıştır.
          Kurucu mühendisimiz,tüm bu tecrübeleri birleştirerek Yenişehir Teknik Mühendislik firmasının dijital dönüşümünü gerçekleştirmiştir. 
          Finalde orta ölçekli bir ilçe büyüklüğündeki Uludağ Üniversitesi‘nin Elektrik Arıza ekibinde trafo merkezlerinin ve sokak aydınlatmalarının bakım, onarım ve işletilmesinde kısa süreli görev almıştır.

         Tüm bu tecrübelerle EDAŞ ELEKTRİK olarak bugün 
SİZLERE DANIŞMANLIK VERMEYE HAZIRIZ !

Çözüm Üreten Mühendislik

Sizler için buradayız
Scroll to Top